czwartek, 23 kwietnia 2015

składki

Możecie odzyskać od AEGON wszystkie opłaty likwidacyjne z pomocą . Dodatkowo pieniądze zostaną zwrócone z odsetkami za zwłokę ! Prześlij dokumenty polisy na adres w celu uzyskania bezpłatnej porady od prawników. Można odzyskać pieniądze pobrane do 10 lat wstecz !Żeby nie płacić złodziejskiej prowizji i mieć wyniki takie jak na indeksie np.Chiny -Indie ,-to kupujesz fundusze ETF w Dif Broker ,opłaty to około 0,15-0,20 DOLARA ZA NABYCIE ,za zarzadzanie to około 0,65 USD rocznie,wyjść z inwestycji możesz w ciagu minuty,tak jak przy zakupie i sprzedazy akcji. A co do wyników ETF zawsze odzwierciedla indeks giełdowy w 100%Każdy podpisując umowe musi zapoznać się z Ogólnymi Warunkami Umowy więc nie wiem skąd ciągłe narzekanie o dużych opłatach? Lepiej inwestować, zarządzać i zarabiać. Jest kilka firm które oferują pomoc ja korzystam z Invest Help i wiem co mówie - to naprawde działa! Sprzedam Multi Aegon 2008 plus na koncie 7000 zł sprzedam za 5000 zł od ręki (cesja). składki opłacane przez 3,5 roku, status polisy opłaconej będzie miał miejsce 19.01.2019 roku. Comiesięczna składka to 200 zł, zachęcam Prowizja doradców powinna być brana z zysków, a nie z kapitału, wtedy by się starali. A tak wpłacasz im za frajer, zawsze mają od Ciebie pieniądze - czysty rozbój. Absolutnie nie polecam Aegonu, Axy czy Skandii. Inwestuj sam w bankach albo załóż lokatę. Jeśli macie już otwarty program w Aegonie a chcecie go zamknąć to najlepiej sprzedać nawet na Allegro, umówić się w biurze Aegonu i spisać cesje, która jest darmowa w Aegonie. Największy błąd to całkowita likwidacja.
Żeby pracownicy Aegonu mieli stałe dochody z waszych aktywów po roku uzyskują oni prawo do prowizji od stanu waszego rachunku, czyli coś w rodzaju dywidendy od rachunku swoich klientów. Stawka jest inna dla każdego typu funduszu. Z funduszy obligacyjnych  jak wziąć darmową chwilówkę dostaje się 0,19% od stanu rachunku do 0,49% od funduszy akcyjnych.
Kolejna sprawa sprzedawca ma obowiązek dostarczyć wam OWU, czyli ogólne warunki ubezpieczenia i załącznik informujący o wszystkich opłatach. Jeśli tego nie zrobi to umowa jest nie ważna i można ją zerwać.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz